KONST / Litografier / Litografisk affisch 15936038
nr 1593 6038
Litografisk affisch
"Exactitude", eftertryck, Tryckt av Bedos & Cie, Paris 1979. Bladets mått: 98x61 cm, yttermått inklusive ram: 104x73 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:43:18
28/1 20:16:54
300 kr
29/1 18:31:40